Tytuł projektu
30 LAT WOLNOŚCI w Grzegorzewie
Trzydzieści lat temu, 4 czerwca 1989 r., odbyły się w Polsce wybory. Zostały one wywalczone i wynegocjowane. Stanowiły uwieńczenie trwających wiele lat starań o to, by Polska stała się krajem wolnym. Zwyciężyła demokracja i rozpoczęło się tworzenie świadomego, aktywnego i solidarnego społeczeństwa. Zaczęło się mozolne budowanie nowego państwa.
Chcemy świętować ten czas z całą Polską. Wjeżdżających do Grzegorzewa wita plansza umieszczona przez władze gminy na budynku ośrodka zdrowia upamiętniająca to najważniejsze wydarzenie w naszej najnowszej historii.
Więcej o obchodach rocznicy 4 czerwca 1989 znajdziecie TUTAJ.