Tytuł projektu

30 LAT WOLNOŚCI w Grzegorzewie

Trzydzieści lat temu, 4 czerwca 1989 r., odbyły się w Polsce wybory. Zostały one wywalczone i wynegocjowane. Stanowiły uwieńczenie trwających wiele lat starań o to, by Polska stała się krajem wolnym. Zwyciężyła demokracja i rozpoczęło się tworzenie świadomego, aktywnego i solidarnego społeczeństwa. Zaczęło się mozolne budowanie nowego państwa.

Chcemy świętować ten czas z całą Polską. Wjeżdżających do Grzegorzewa wita plansza umieszczona przez władze gminy na budynku ośrodka zdrowia upamiętniająca to najważniejsze wydarzenie w naszej najnowszej historii.

Więcej o obchodach rocznicy 4 czerwca 1989 znajdziecie TUTAJ.

Miejsce: Grzegorzew

Nazwa organizacji: Grzegorzew - Gazeta Samorządowa

Strona internetowa: zobacz

Rok Wolności
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.