Tytuł projektu

Koncert Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej pt. „Płyń Wisełko” z okazji 30. rocznicy wyborów 4 czerwca 1989

Burmistrz Obornik Śląskich i Obornicki Ośrodek Kultury zapraszają na koncert z okazji 30. rocznicy wyborów z 4 czerwca 1989 r. w wykonaniu Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej pt. „Płyń Wisełko”.

Koncert odbędzie się 16 czerwca 2019 r. o godz. 17.00 w Obornickim Ośrodku Kultury (ul. Dworcowa 26).

Wejściówki na koncert do odbioru w sekretariacie OOK (nr tel. 71 310 12 51).

Miejsce: Oborniki Śląskie

Data: 16 czerwca 2019

Nazwa organizacji: Obornicki Ośrodek Kultury

Adres: Dworcowa 26, 55-120 Oborniki Śląskie

Strona internetowa: zobacz

Rok Wolności
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.