Tytuł projektu
Koncert Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej pt. „Płyń Wisełko” z okazji 30. rocznicy wyborów 4 czerwca 1989
Burmistrz Obornik Śląskich i Obornicki Ośrodek Kultury zapraszają na koncert z okazji 30. rocznicy wyborów z 4 czerwca 1989 r. w wykonaniu Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej pt. „Płyń Wisełko”.
Koncert odbędzie się 16 czerwca 2019 r. o godz. 17.00 w Obornickim Ośrodku Kultury (ul. Dworcowa 26).
Wejściówki na koncert do odbioru w sekretariacie OOK (nr tel. 71 310 12 51).
Miejsce: Oborniki Śląskie
Data: 16 czerwca 2019
Nazwa organizacji: Obornicki Ośrodek Kultury
Adres: Dworcowa 26, 55-120 Oborniki Śląskie
Strona internetowa: zobacz