Co zrobiliśmy ze swoją wolnością?
1 czerwca o godzinie 12:00 w „Garncarskiej Wiosce” odbędzie się debata pt. „Co zrobiliśmy ze swoją wolnością?”.
W spotkaniu wezmą udział Ludwika i Henryk Wujec, Jacek Michałowski i Piotr Szczepański. Gospodarzem spotkania będzie Tomasz Schimanek.