Co zrobiliśmy ze swoją wolnością?

1 czerwca o godzinie 12:00 w „Garncarskiej Wiosce” odbędzie się debata pt. „Co zrobiliśmy ze swoją wolnością?”.

W spotkaniu wezmą udział Ludwika i Henryk Wujec, Jacek Michałowski i Piotr Szczepański. Gospodarzem spotkania będzie Tomasz Schimanek.

Rok Wolności
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.