Radom – 30 lat Wolności
30 lat temu Polacy zdecydowali, że wolność jest najważniejsza. Wolną Polskę budujemy razem – my Polacy, my Radomianie!
Spotkajmy się 4 czerwca, bądźmy razem aby spojrzeć wstecz i porównać jak wyglądał Radom 30 lat temu, co się zmieniło i co jeszcze należy zmienić.
Program:
– wprowadzenie
– wystąpienie mecenasa Borysława Szlanty
– plenerowa mini-wystawa zdjęć „Radom 89”
– chwil kilka z muzyką (Paweł Mosiołek) i poezją tamtych lat
– toast za Wolność!