Radom – 30 lat Wolności

30 lat temu Polacy zdecydowali, że wolność jest najważniejsza. Wolną Polskę budujemy razem – my Polacy, my Radomianie!

Spotkajmy się 4 czerwca, bądźmy razem aby spojrzeć wstecz i porównać jak wyglądał Radom 30 lat temu, co się zmieniło i co jeszcze należy zmienić.

Program:
– wprowadzenie
– wystąpienie mecenasa Borysława Szlanty
– plenerowa mini-wystawa zdjęć „Radom 89”
– chwil kilka z muzyką (Paweł Mosiołek) i poezją tamtych lat
– toast za Wolność!

Rok Wolności
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.