RAZEM89 w Tarnobrzegu

Tak jak 10 lat temu w Tarnobrzegu wraz z uczniami szkół średnich zorganizowane były obchody rocznicy 89 roku (gra miejska i panele dyskusyjne), tak i w tym roku chcemy powtórzyć to wydarzenie z kolejnym pokoleniem młodych ludzi.
Zaproszeni są: szkoły średnie, Prezydenta miasta, Młodzieżowa Rada Miasta i NGO.


Program ramowy:
Poniedziałek, 3 czerwca, godz. 10:00 – 14 :00
Panel dyskusyjny (Prezydent miasta, zaproszony gość, przedstawiciel młodzieży).
Gra miejska dla młodzieży szkół średnich o wydarzeniach 1989 r.
Okolicznościowa publikacja.

Rok Wolności
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.