Tytuł projektu

Piknik Wolności i Praw Obywatelskich

Uroczystości planujemy w dniu 2 czerwca 2024 roku (niedziela) od godziny 10:00 do 16.00 nieopodal pomnika Solidarności i Nowohuckiego Centrum Kultury w Nowej Hucie.

Piknik Święta Wolności i Praw Obywatelskich jest częścią wydarzeń rocznicowych z okazji Święta w dniu 4 czerwca 1989 roku.

Organizatorzy zapraszają do udziału w pikniku, na którym każda z zaangażowanych organizacji będzie mogła bezpłatnie skorzystać z namiotu, stołu i krzeseł.

Organizacje będą miały możliwość prezentowania swoich materiałów, zostaną zaprezentowane przez prowadzących piknik.

Na miejscu będzie scena, na której między innymi wystąpią grupy z Nowohuckiego Centrum Kultury. Będzie dmuchaniec, poczęstunek i atrakcje dla rodzin i dzieci, konkursy wiedzy obywatelskiej.

Organizacje i grupy nieformalne chcące wziąć udział w wydarzeniu proszone są o uzupełnienie załącznika i przesłanie na adres e-mailowy do organizatora: danuta.czechmanowska@ruchkod.pl w terminie do dnia 24 maja 2024 roku do godziny 15:00.

Piknik otrzymał patronat honorowy Prezydenta Miasta Krakowa i jest finansowany przez Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa.

Miejsce: Kraków Nowa Huta Plac Centralny

Nazwa organizacji: Komitet Obrony Demokracji i Stowarzyszenie Sieć Solidarności

Adres: ul. Blich 3/14, 31-529 Kraków, Poland

Osoba kontaktowa: Danuta Czechmanowska

Telefon: 663 805 616

E-mail: danuta.czechmanowska@ruchkod.pl

Strona internetowa: zobacz

Rodzaj działalności: Organizacja pozarządowa

Partnerzy: Prezydent m. Krakowa - Patronat Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa.